Zasady sprzedaży/skupuAuta w skupie - CENYKONTAKTSkup aut uszkodzonych 
Auto handel AUTOHAUS 
Kupimy Twoje auto 
Szybka trasakcja za gotówkę 
Rupieć czy ukochane autko 
Skup to nie komis 

Expresowa wycena wartości auta
Zadzwoń, umów się na wycenę - Poznań

Pierwsze pytanie jakie zwykle stawiają nam nasi nowi klienci, sprzedawcy swoich wysłuzonych aut jest następujące: Ile otrzymam za moje auto? Jak będzie cena odkupu? 

Zobacz nasz drugi serwis: http://www.autoskup.natop.pl/

Wiadomo, że telefonicznie możemy jedynie podać przykładowe ceny danego rocznika z zastrzeżeniem, że ostateczna cena może zostac ustalona po dokonaniu oględzin-wycenie danego modelu. Nie są to bowiem zamochody z salonu o wzorcowym stanie technicznym i ustalonej cenie rynkowej. Dodatkowo w kwestii ceny, czyli gotówki jaką otrzymasz za oferowany samochód trzeba uwzględnić aktualne warunki rynkowe. Przecież obie strony powinny być zadowolone, a w związku z tym, że prowadzimy transakcję handlową nie możemy przepłacić za kupowane auto.

Wpływ na wycenę danego modelu ma co naturalne marka i model pojazdu, wyposażenie w jednostkę napędową. Niektóre marki są "bardziej chodliwe", a co za tym idzie cena za nie jest relatywnie do innych marek wyższa.

Podobnie stopień zniszczenia karoserii, postępująca rdza, uszkodzenia wypadkowe, usterki mechaniczne mają wpływ na obniżenie ceny. Zaś za samochody w dobrej kondycji nawet z niewielkimi usterkami, uznanych i poszukiwanych marek można otrzymać satysfakcjonującą rekompensatę.   

2014 © Handel pojazdami używanymi, skup samochodów | strony www entro.pl
strzałka do góry