Zasady sprzedaży/skupuAuta w skupie - CENYKONTAKTSkup aut uszkodzonych 
Auto handel AUTOHAUS 
Kupimy Twoje auto 
Szybka trasakcja za gotówkę 
Rupieć czy ukochane autko 
Skup to nie komis 

Expresowa wycena wartości auta
Zadzwoń, umów się na wycenę - Poznań

Skup aut zasady

1. Nawiązanie kontaktu - rozmowa wstępna

Przyjmujemy zgłoszenia chęci odsprzedazy pojazdu telefonicznie oraz poprzez e-mail. Klienci znajdują nasze ogłoszenia w internecie a także mamy wielu sprzedających z polecenia tych, którzy są zadowoleni z naszej obsługi. Rzeczowo przedstawony stan pojazdu, rzetelne ujęcie jego wieku oraz przebieg umożliwia nam szybkie aczkolwiek wstępne określenie jego wartości nawet bez oglądania. 

2. Pierwsza wycena pojazdu na podstawie opisu telefonicznego

W naszym zainteresowaniu pozostają samochody używane o wartości do 10 000 zł wobec czego jeśli na podstawie opisu właściciela pojazdu, biorąc pod uwagę rocznik auta, jego przebieg, stan karoserii ( nie zardzewiałą/zardzewiała ), stan techniczny ( sprawne/uszkodzone ) i innych informacji auto może zostać przez nas zakupione umawiamy się na spotkanie przy samochodzie.

3. Uzgodnienie czasu i miejsca dokonania wyceny auta "z natury"

Tam gdzie jest dla Ciebie wygodnie i w czasie gdy możesz nam poświęcić pół godziny. Ustalamy miejsce i czas spotkania szanując to, że nie jest zagwarantowane iż odkupimy Twoje auto a Ty masz niewątpliwie inne zajęcia lub kolejnych zainteresowanych kupnem auta. W Poznaniu jest bowiem wiele firm zajmujących się skupowaniem aut. Dojeżdżamy wszędzie na terenie Wielkopolski.

4. Sprawdzenie dokumentów pojazdu ( dowód rejestracyjny, karta pojazdu  itp )

Kupujemy równiez auta bez ważnych dokumentów, badania technicznego etc. Jednak zawsze musimy być pewni że sprzedający jest właścicielem samochodu lub osobą upoważnioną do sprzedaży. Dlatego wazne jest aby przygotować do weryfikacji dowód rejestracyjny pojazdu lub/i akt jego nabycia czyli fakturę lub umowę kupna. Nie skupujemy samochodów niewiadomego pochodzenia a za takie można uznać pojazdy, których stan własności nie jest jednoznaczny. Nawet auto rozbite w wypadku, które moze byc już w częściach musi mieć stary dowód rejestracyjny z numerami silnika czy numerem nadwozia.

5. Pertraktacja ceny - rozmowa handlowa

Skup aut to handel. Zatem cena pojazdu podlega zwykle negocjacji. Oczywiści w rozsądnym zakresie tak by ostatecznie kwota jaką wypłacimy odzwierciedlała rzeczywistą wartość pojazdu lub wartość częsci jakie można z niego pozyskać. Przy ustalaniu tej kwoty jesteśmy elastyczni jednak w końcowym efekcie transakcja musi się nam opłacić. Obie strony mogą odstąpić od kupna/sprzedaży jeśli przedstawione warunki i proponowana cena nie są satysfakcjonujące.

 

6. Spisanie umowy kupna-sprzedaży

 

Jeśli zgadzamy się co do ceny sprzedaży przystąpimy do spisania umowy na podstawie której będziemy mogli rozporządzać nabytym pojazdem, wyrejestrowac go lub rozebrac na części albo zezłomować. Zwykle mamy ze sobą wzory umowy w odpowiedniej ilości egzemplarzy ale możemy również podpisać umowę wg. wzoru sprzedającego.

7.  Zapłata gotówką

Płacimy za auto gotówką, na miejscu!

8. Transport odkupionego auta

 

Jeśli auto może samodzielnie poruszać się po drogach ( ma komplet dokumentów,ubezpieczenie OC , jest sprawne wówczas transportujemy je samodzielnie. Auta uszkodzone transportujemy własną lawetą.

2014 © Handel pojazdami używanymi, skup samochodów | strony www entro.pl
strzałka do góry