Zasady sprzedaży/skupuAuta w skupie - CENYKONTAKTSkup aut uszkodzonych 
Auto handel AUTOHAUS 
Kupimy Twoje auto 
Szybka trasakcja za gotówkę 
Rupieć czy ukochane autko 
Skup to nie komis 

Expresowa wycena wartości auta
Zadzwoń, umów się na wycenę - Poznań

Już w rozmowie telefonicznej, gdy otrzymujemy zgłoszenia aut do wyceny przed sprzedażą, klienci mogą dowiedzeć się czy transakcja odkupu auta dojdzie wogle do skutku i jaki zakres cen zaproponujemy. Przedstawiamy również wtedy wstępne zasady kupna/sprzedaży auta. Możemy wcześniej przesłać wzór umowy.

Jak wszyscy cenimy sobie rzetelne podejście do Państwa potrzeb, szanujemy Państwa i swój czas. Jeśli nie widzimy perspektywy zakupu wówczas nie umawiamy się na wycenę.

tel. 531-99-29-24 

Zawsze możecie Państwo liczyć na kompetentną obsługę, umawiamy się na oględziny w dowolnym, wybranym przez Was miejscu i czasie. Jeśli zaproponowana przez nas cena lub też Państwa propozycja ceny zostanie uzgodniona wówczas podpisujemy umowę i wypłacamy gotówkę za auto. Niekiedy sprzedaż auta w naszym skupie trwa 10 minut.

Od tej chwili Wasz problem ze starym samochodem przestaje dla Was istnieć, obojętne, czy auto może się poruszać czy jest uszkodzone lub bez niezbędnych do jazdy dokumentów, badania technicznego lub rejestracji. Te unieruchomione zabieramy auto-lawetą.

2014 © Handel pojazdami używanymi, skup samochodów | strony www entro.pl
strzałka do góry